Son dakika... Meğer her şey yalanmış! Genç kadın tezgaha düştü

1 month ago 22

Kendisine modellik işleri teklif eden 'karizmatik bir iş adamı' tarafından baştan çıkarılan genç kadın, adamın firmasının aslında var olmadığını keşfettikten sonra nasıl kandırıldığını anlattı.

milliyet.com.tr

• 16 Haziran 2021 - 15:17 • Son Güncelleme: 16 Haziran 2021 - 15:22

milliyet.com.tr

• 16 Haziran 2021 - 15:17 • Son Güncelleme: 16 Haziran 2021 - 15:22

1

İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan 31 yaşındaki Lucy Cates, bir prodüksiyon şirketi patronu olduğunu iddia eden Andy Marshall ile online olarak sohbet etmeye başladı.

2

Lucy Cates, konuşmanın 'kolayca aktığını' ve çiftin şahsen tanışıp buluştuktan sonra aralarında güçlü bir çekim olduğunu ve flört etmeye başladıklarını anlattı.

3MODELLİK İŞLERİ VADETTİ

MODELLİK İŞLERİ VADETTİ

Andy'nin ayrıca kendisine pek çok modellik işi anlaşması söz verdiğini anlatan Lucy, kendisine söz verilen işlerin asla gerçekleşmediğini belirtti.

4

İddiaya göre Lucy, ne zaman konuyu açmaya çalışsa Andy konuyu değiştirdi. Lucy, kandırıldığını anladığında ondan uzaklaşmaya başladı ancak Andy bu kez takıntılı hale geldi.

5ŞİRKETİNİ ARAŞTIRDI AMA BULAMADI

ŞİRKETİNİ ARAŞTIRDI AMA BULAMADI

Lucy, Andy'nin şirketini biraz araştırdığında, bununla ilgili herhangi bir kayıt bulamadı ve adamın onu dört aydır oyaladığını fark etti.

6

Lucy, Dailymail gazetesine yaptığı açıklamada "Çalıştığını söylediği şirket yoktu ve bana söylediği her şey yalandı. Hatta orijinal görünmesi için sahte bir e-posta adresi, web sitesi ve Instagram profilleri bile vardı" dedi.

7

Lucy, sözlerine "Onunla ilgili hiçbir ayrıntı bulamadım. Yalanlarıyla ihanete uğradığımı hissettim, işaretleri görmeliydim ama ona kandım. Emin olduğumda ise onunla hemen bağlarımı kopardım." diyerek devam etti.

8KLİPTE OYNATMA SÖZÜ VERDİ AMA...

KLİPTE OYNATMA SÖZÜ VERDİ AMA...

Lucy, Andy'nin ona vadettiği ilk işin, İngiliz metal grubu Cradle of Filth'in müzik videosunda rol almak olduğunu anlattı.

9

"Mega bütçeli ve gerçekten harika bir iş gibi görünüyordu" diyen Lucy, "Ama ne zaman iş hakkında konuşmaya çalışsam Andy konuyu değiştirirdi" diyerek adamın kaçamak yanıtlarından bahsetti.

10MESAJINA CEVAP ALAMAYINCA ÇILGINA DÖNDÜ

MESAJINA CEVAP ALAMAYINCA ÇILGINA DÖNDÜ

"Bana söz verdiği işler hakkında daha fazla bilgi vermedi. O zaman bu işte bir terslik olduğunu fark ettim. Romantik bir ilişkiye başlamıştık ve işin ciddiyeti gittikçe artıyordu."

11

"İki saat mesajına cevap vermezsem delirecek gibi oluyor ve her şeyi aşırı dramatize ediyordu. 'Sonsuza kadar seninle olmak istiyorum' gibi sözler söyledi."

12EVLİLİK VAATLERİNDE BULUNDU

EVLİLİK VAATLERİNDE BULUNDU

"Daha birkaç haftadır birlikteyken evlilikten söz etmeye başladı. Önce şaka olduğunu sandım ama kısa sürede ciddi olduğunu anladım."

13

Lucy geri adım atmaya çalıştığında, Andy'nin ona hakaretler ettiğini ve manipülatif olduğunu anlattı. Genç kadın, "Beni arka arkaya 10 kez aramaya başladı ve davranışları çok tuhaflaştı" dedi.

14

"Kontrolcü olmaya başladı ve her zaman nerede olduğumu bilmek istedi. Sosyal medyadan nerede olduğumu gördükten sonra yanıma geliyordu. Arkadaşlarımla ilişki kurmaya çalıştı ama neyse ki ona kanmadılar."

15ÇİFTE HAYAT YAŞIYOR...

ÇİFTE HAYAT YAŞIYOR...

Lucy, Andy'nin arkadaşlarıyla hiç tanışmadığını ve onun 'çifte hayat' sürüyor olmasından korkuyor. Hatta adının gerçek olmadığına dair bile şüpheleri olduğunu söylüyor.

16

"O benim nerede yaşadığımı biliyordu ama ben onun hakkında hiçbir şey bilmediğimi fark ettim. Kendimi güvende hissetmemeye başladım ve sonunda polisi aradım."

17

Yaşadığı tatsız çileden sonra Lucy, artık internette tanıştığı insanlar hakkında çok şüpheci olduğunu ve bir sohbet başlatma konusunda çok temkinli davrandığını söyledi.

Tüm Makaleyi Okuyun