Şans Topu sonuçları açıklanıyor! 16 Mayıs Şans Topu'nda büyük ikramiye...

1 month ago 33

Şans Topu'nda çekilişi heyecanı yaşanıyor. Sisal Şans tarafından düzenlenen sevilen oyun Şans Topu sonuçları ve çekiliş ayrıntıları Millipiyangoonline'da yer alıyor. Canlı yayında ve noter huzurunda yapılan çekilişlerde her hafta sayısız kişi kazanıyor. İşte, 16 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

16 MAYIS ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Milli Piyango Online'da yer alan Şans Topu'nun yeni çekilişi bekleniyor. Pazar akşamı yapılacak çekiliş saat 20:30'da. Çekilişler ise Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor. Sonuçlar açıklandığında ise haberimizde yer alacak. 

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Tüm Makaleyi Okuyun