Angelina Jolie oğlu Pax ile eski eşinin evinde!

1 month ago 20

• 16 Haziran 2021 - 14:13 • Son Güncelleme: 16 Haziran 2021 - 15:30

Beş yıl önce Brad Pitt ile yollarını ayıran ünlü oyuncu Angelina Jolie, önceki gün oğlu Pax ile birlikte; eski eşi Johnny Lee Miller'ın evinden çıkarken objektiflere yansıdı. Geçtiğimiz hafta da Miller'ın evine girerken görüntülenen Jolie, akıllara 'mutluluğu eski eşinde mi buldu?' sorusunu getirdi.

• 16 Haziran 2021 - 14:13 • Son Güncelleme: 16 Haziran 2021 - 15:30

1

2016'da yollarını ayıran Angelina Jolie ve Brad Pitt'in beş yıldır süren velayet davası sona ermişti. 18 yaşından küçük beş çocuğun ortak velayetini talep eden Pitt, davadan zaferle çıkmıştı.

2

Hukuk mücadelesine devam eden Jolie'nin önceki gün eski eşi Johnny Lee Miller'ın evinden çıkarken görüntülenmesi olay oldu.

3ESKİ EŞİNİ OĞLUYLA MI TANIŞTIRDI

ESKİ EŞİNİ OĞLUYLA MI TANIŞTIRDI?

Geçen hafta da ünlü aktörün evine girerken objektiflere takılan Angelina Jolie'nin 1996-1999 yılları arasında evli kaldığı eski eşi ile oğlu Pax'ı tanıştırdığı ileri sürüldü. Bu da eski çift arasında tekrar bir yakınlık oluşmaya başladığı iddialarını güçlendirdi.

4

Bir diğer iddiaya göre ise; 4 Haziran'da yeni yaşına giren ünlü oyuncu, çocukları ile birlikte vakit geçirmesinin ardından eski eşi ile buluşup, özel bir kutlama yaptı.

5

İkili arasında yeniden bir romantik yakınlaşma olduğu ileri sürülse de bunun doğru olmadığını savunanlar da var. Bazı hayranları da çiftin ayrılmalarının üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen hala dost kaldığını öne sürdü.

6

2008 yılında Michele Hicks ile evlenen ve 10 yıl sonra da boşanan Miller'ın 12 yaşında Buster Timothy adında bir oğlu bulunuyor. Hatta Jolie'nin aynı yaştaki ikizlerinden Knox'un da Buster ile arkadaş olduğu belirtiliyor.

7

Johnny Lee Miller'ın oğluyla, Jolie'nin diğer çocuklarının da arkadaş olduğu ve sık sık buluşup, müzeye ya da yemeğe gittikleri de konuşuluyor.

8GEÇEN HAFTA TEK BAŞINA ZİYARETE GİTMİŞTİ

GEÇEN HAFTA TEK BAŞINA ZİYARETE GİTMİŞTİ

Angelina Jolie, geçen hafta da yanında korumaları olmadan Johnny Lee Miller'ın evine girerken görüntülenmişti. Dikkat çekmemeye çalışan Jolie, üç saat Miller'ın evinde kalan oyuncu, daha sonra geldiği gibi yalnız başına binadan çıkıp, kendi evine dönmüştü.

9FİLM SETİNDE BAŞLAYAN AŞK

FİLM SETİNDE BAŞLAYAN AŞK!

Angelina Jolie ile Johnny Lee Miller, birlikte rol aldıkları "Hackers" adlı filmin setinde tanışmıştı. 1996 yılında nikah masasına oturan çift, 1999'da yollarını ayırmıştı.

10

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA/ SPLASH NEWS

Tüm Makaleyi Okuyun