SP'li Cihangir islam'a tepki!

SP'li Cihangir islam'a tepki!
: Sabah / Güncel Haber Tarihi: Kasım 02, 2018 Görünüm: 243

SP'li Cihangir islam'a tepki!

15 Temmuz FETÖ'cü hain darbe girişimini önlemek için canlarını feda eden 15 Temmuz Şehitlerine TBMM'de kürsüden hakaret eden Saadet Partisi Milletvekili 'a tepkiler çığ gibi büyüyor.

Cihangir İslam hakkında önce suç duyurusunda bulunan , daha sonra Saadet Partisi İstanbul İl Binası önünde şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte protesto gösterisi düzenledi.

Gösteri'de 15 Temmuz Derneği Başkanı Tarık Şebik bir basın açıklaması yaptı.

Tarık Şebit, "15 Temmuz FETÖ'cü hain darbe girişimi başarıya ulaşsaydı acaba o Cihangir İslam, o kürsüde 'İki batıl birbiri ile çatışıyor' diye hezeyanlarını kusabilecek miydi?" dedi.

İşte Tarık Şebik'in o konuşması;

15 Temmuz Şehitlerine TBMM'de kürsüden hakaret eden SP Milletvekili Cihangir İslam'a tepkiler büyüyor

15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNE SAYGISIZLIK VE BEDDUA

Cİhangir İslam Meclis'te yaptığı konuşmada, 15 Temmuz'da yaşananlara 'iki batılın çatışmasıdır' derken, Teröristbaşı Fetullah Gülen'in beddualarını yineleyerek şöyle söylemişti. "İnsanların beddualarını alıyorsunuz, ne diyorlar; Ocakları sönsün diyor insanlar size, soyları kurusun diyor insanlar size, Allah belalarını versin diyor insanlar size, ilerde toplum içine çıkamayacaksınız. Siyaseten sonunuz yakın."

BUGÜN NELER OLDU

Haberin Devamı İçin Tıklayınız Sabah / Güncel
  İletişim
  newsGO.net
Mail: bilgi@newsgo.net
Her Gün: 9:30 - 19:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Harita İçin Tıklayınız
  newsGO.net Hakkında

NewsGO.Net'te yayınlanan haberler, Türk yazılı basınında yer alan haberlerdir. Yayıncı kuruluş ve-veya haberde yer alan kişi(ler) istediği takdirde haber silinebilir. NewsGO.Net'te yayınlanan haberlerden, haberin "çekildiği" (RSS) kuruluş sorumludur. NewsGO.Net'de yayınlanan haberlerin kaynağı ilgili haberin altında yer almaktadır.