TUGFO kampa giriyor

TUGFO kampa giriyor

TUGFO kampa giriyor

[Haber görseli]

20 gün sürecek eğitim ve provalar, Cem Mansur ile birlikte Amerikalı flüt sanatçısı ve eğitmen James Lyman ve Türkiye’nin başarılı keman virtüözlerinden Hande Küden tarafından yürütülecek.
Kamp döneminin ardından turneye çıkacak olan orkestra bu yıl 4 Eylül’de İstanbul’da gerçekleşecek konserin ardından Almanya, Çekya, Slovakya, Avusturya, Macaristan ve Polonya programları ile birlikte toplam 11 konser verecek.

İstanbul’da solist Baeva

TUGFO’nun 4 Eylül’de İstanbul Zorlu PSM’de gerçekleştireceği konserin solisti, genç yaşta elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Rus kemancı Alena Baeva olacak. Bugüne kadar dünyanın en iyi orkestraları ve orkestra şefleri ile birlikte çalışan Baeva, geniş bir repertuara sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Konser bileti ve detaylı bilgilere www.genclikfilarmoni.org adresinden ulaşılabiliyor.

Bu Oku Cumhuriyet - Kültür-Sanat
  İletişim
  NewsGO.net

Mail : bilgi@newsgo.net
Her gün : 9:30 - 21:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Show site haritası
  NewsGO.Net Hakkında

NewsGO.Net'te yayınlanan haberler, Türk medyasında yer alan haberlerdir. Yayıncı kuruluş ve-veya haberde yer alan kişi(ler) istediği takdirde haber silinebilir. NewsGO.Net'te yayınlanan haberlerden, haberin "çekildiği" (RSS) kuruluş sorumludur. NewsGO.Net'de yayınlanan haberlerin kaynağı ilgili haberin devamında yer almaktadır.