Bu uygulamayla ünlüler sorularınızı cevaplayacak!

Bu uygulamayla ünlüler sorularınızı cevaplayacak!
: Hürriyet - Teknoloji Posted On: Ağustos 10, 2018 Görünüm: 27

Bu uygulamayla ünlüler sorularınızı cevaplayacak!

Google ile birlikte çalışan uygulama, söz konusu ünlüyle ilgili Google'da en çok aratılmış, araştırılmış soruyu bulup yine ünlünün karşısına çıkarıyor. O da bunu ilk ağızdan görüntülü şekilde cevaplayıp yayınlıyor. Ardından vermiş oldukları cevapları Google arama sonuçlarına ekleyebilecekler. Böylece tekrar aratıldığında kaydedilmiş video, arayanın karşısına çıkacak.

Bu uygulamayla ünlüler sorularınızı cevaplayacak

Yeni uygulama, ilk ağızdan anlatma avantajından ötürü herhangi bir çarpıtma veya yalan haber ihtimalini ortadan kaldırıyor. Akıllara takılan güvenlik sorularına da zaman içinde cevap verilmesi ve önlem alınması tahmin ediliyor. Uygulamanın tanıtımının ardından akla ilk gelen Instagram'ın geçtiğimiz günlerde yayınladığı soru- cevap güncellemesiydi.  

Bu Oku Hürriyet - Teknoloji
  İletişim
  NewsGO.net

Mail : bilgi@newsgo.net
Her gün : 9:30 - 21:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Show site haritası
  NewsGO.Net Hakkında

NewsGO.Net'te yayınlanan haberler, Türk medyasında yer alan haberlerdir. Yayıncı kuruluş ve-veya haberde yer alan kişi(ler) istediği takdirde haber silinebilir. NewsGO.Net'te yayınlanan haberlerden, haberin "çekildiği" (RSS) kuruluş sorumludur. NewsGO.Net'de yayınlanan haberlerin kaynağı ilgili haberin devamında yer almaktadır.