Google Pixel 3'ün çıkış tarihi belli oldu

Google Pixel 3'ün çıkış tarihi belli oldu
: Sabah - Teknoloji Posted On: Ağustos 10, 2018 Görünüm: 15

Google Pixel 3'ün çıkış tarihi belli oldu

3'ün satış tarihi nasıl ortaya çıktı? YouTube içerikleri üreten ve Türkçemize yeni giren "influencer" stratejisi ile yayın yapan çevrimiçi pazarlama platformu FameBit tarafından yayınlanan ilanda tarih kendini gösterdi. Kanadalı influencerları içeren bir iş ilanı olan bu paylaşımın Google tarafından yapıldığı söyleniyor. Buna göre 4 Ekim tarihinden itibaren tanıtımı yapacak Kanadalı YouTuberlar şu an aranıyor.

AKILLI TELEFONLARDA YENİ SEZON AÇILDI

9 ile başlayan , ardından 'ın eylül ayında yapacağı geleneksel lansman ile yeni iPhone'lar ile devam edecek, sonrasında ise ve ile ounlaşmaya başlayacak. Şubat ayında ise Kongresi var ve orada de Galaxy S10 ile LG V40 modelleri bekleniyor. Bakalım yeni telefonlar, seleflerinden ne gibi farklar getirecekler; bekliyoruz. (Hürriyet)

BUGÜN NELER OLDU

Bu Oku Sabah - Teknoloji
  İletişim
  NewsGO.net

Mail : bilgi@newsgo.net
Her gün : 9:30 - 21:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Show site haritası
  NewsGO.Net Hakkında

NewsGO.Net'te yayınlanan haberler, Türk medyasında yer alan haberlerdir. Yayıncı kuruluş ve-veya haberde yer alan kişi(ler) istediği takdirde haber silinebilir. NewsGO.Net'te yayınlanan haberlerden, haberin "çekildiği" (RSS) kuruluş sorumludur. NewsGO.Net'de yayınlanan haberlerin kaynağı ilgili haberin devamında yer almaktadır.