Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı: 85. bölümde Doğan fenalaşıyor!

Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı: 85. bölümde Doğan fenalaşıyor!
: CNN Türk - Magazin Posted On: Aralık 07, 2019 Görünüm: 100

Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı: 85. bölümde Doğan fenalaşıyor!

Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı: 85. bölümde Doğan fenalaşıyor! - Magazin Haberleri

Son Güncelleme:

Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı: 85. bölümde Doğan fenalaşıyor!

Savaşı dizisi yeni bölüm fragmanı herkesi şaşırtan gelişmelerin olacağı haftada Doğan’ın fenalaşacağını gösterdi. Öte yandan zorlu bir görev yüklenen Turan Timi bu görevin altından da başarıyla kalkmaya çalışacak. Peki, Savaşı 85. bölümde Markus’un eline geçen koz ne olacak?

Savaşçı fragman videosu Kopuz Albay ile Kutalmış Paşa’yı tedirgin eden gelişmelerin olacağını gösterdi. Timin ihtiyaç duyduğu bilgi ise Sara’nın uluslararası bağlantılarından elde edilecek. İşte Savaşçı yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde yaşanacaklar…

SAVAŞÇI FRAGMAN VİDEOSU

SAVAŞÇI 85. BÖLÜM ÖZETİ

Markus’un elinden alınan Doğan birden fenalaşır ve kendinden geçer. Kılıç Timi Doğan’ı kaybetmekle karşı karşıya kalırken, Turan Timi ise Velid’in içinde olduğu aracın yolunu kesmiştir. Ancak gelişen beklenmedik olaylar Kopuz Albay ve Kutalmış Paşa dahil, herkesi şaşkına çevirir.

Bu arada karargaha, Türkiye’ye gelmek için yola çıkan Doğu Türkistan’lı bir grup soydaşımızdan, haber alınamadığı bilgisi gelir. Kutalmış Paşa, Turan Timi’ni kafileyi bulup, Türkiye’ye getirmesi için görevlendirirken, Çiğdem Teğmen de bu göreve talip olur. Fakat Turan Timi soydaşlarımıza ulaşmak için canını dişine takıp ilerlerken, Sara’nın uluslararası bağlantılarından elde ettiği önemli bir bilgi, olayların seyrini değiştirecek ve Turan Timi’ni ortadan kaldırmak isteyen Markus’un eline büyük bir koz geçmesini sağlayacaktır.

$ item.Title $

$ item.Title $ © $ item.Files[0].Sources[0] $

$ item.Title $

$ item.Title $

$ item.Title $

$ photo.Metadata.Title $

$ photo.Metadata.Title $

0%Ana Sayfaya Yönleniyorsunuz...

Demirören Tv Holding A.Ş. - CNN ™ CNN Inc. A WarnerMedia Company.
All Rights Reserved.

LG

MD

SM

XS

Bu Oku CNN Türk - Magazin
Kültür - Sanat

  Bize Ulaşın
  NewsGO.Net
Mail : bilgi@newsGO.NET
Çalışma Saatleri : 09:30 - 20:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Show site haritası
  NewsGO.Net Nedir

Newsgo.Net, Türk yazılı basınında yer alan haberleri yayınlamaktadır. Bu haberler, ilgili sitelerin RSS linkleri ile Newsgo.Net'te gösterilir. NewsGo.Net'te yer alan haberlerden, haberin çekildiği site sorumludur. NewsGo.Net herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Haberlerde adı geçen, kişi veya şirketler; NewsGO.Net'e mail atarak ilgili haberin silinmesini talep edebilirler.