Ürkmezgil: "Yarış son ana kadar devam edecektir"

Ürkmezgil:
: Spor - Hürriyet Haber Tarihi: Nisan 28, 2019 Görünüm: 236

Ürkmezgil: "Yarış son ana kadar devam edecektir"

Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ürkmezgil, "Başakşehir'in puan kaybından sonra ister istemez stres arttı. Ankaragücü çok iyi bir rakip, çok koşan bir takım. Dolayısıyla net bir galibiyet oldu. Puan açısından olduğu kadar moral açısından da iyi bir galibiyet oldu. İnşallah böyle devam eder." diye konuştu. 

"Yarış son ana kadar devam edecektir" 

Galatasaray'la haftaya oynanacak derbinin 6 puanlık bir maç olduğunu söyleyen Ürkmezgil, "Önemli bir derbi, 6 puanlık bir maç. Başakşehir'i ve arkadan gelen Trabzonspor'u da ilgilendiriyor ama şu andaki puanların geldiği durum itibarıyla her şeyin sonunun olacağı bir durum olmaktan çıktı. Ben bunu hep söylüyorum. Yarış son ana kadar devam edecektir ama 3 puan alan için avantaj olacaktır." ifadelerini kullandı. 
Bir basın mensubunun taraftarların şampiyonluk hesapları ile ilgili sorusu üzerine, "Hesap makinası hocanın işi, bizim işimiz değil. Biz hesap makinasını para bulmak için kullanıyoruz." dedi. 

Bu Oku Spor - Hürriyet
 
Dünya
 
Eğitim
 
Ekonomi
 
Güncel
 
Kültür - Sanat
 
Magazin
 
Sağlık
 
Spor
 
Teknoloji
  İletişim
 Newsgo.NET

Mail : bilgi@newsgo.NET
Çalışma Saatleri: 8:30 - 17:30
  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Site Haritası Göster
  Newsgo.NET Hakkında

Newsgo.Net'de gösterilen haberler Türk Medyasında yer alan haberlerdir. Haberlerin tüm hakkı RSS kaynaklarından çekilen yayıncı kuruluşa aittir. Newsgo.Net'de yer alan fotoğraflar da haberin RSS ile çekildiği kaynakta yer alır. Newsgo.Net'de yer alan haberler yayıncı kuruluş tarafından istenildiğinde yayından kaldırılır. Haberlerde şahsınızı ilgilendiren bir konu olursa mahkeme kararıyla ilgili haberin silinmesini isteyebilirsiniz. Newsgo.Net sade tasarımı ile haber okumanızı kolaylaştırır.