Game of Thrones 8. sezon final bölümlerinin tarihleri ve süreleri belli oldu

Game of Thrones 8. sezon final bölümlerinin tarihleri ve süreleri belli oldu
: Kültür Sanat - NTV Haber Tarihi: Mart 16, 2019 Görünüm: 353

Game of Thrones 8. sezon final bölümlerinin tarihleri ve süreleri belli oldu

Game of Thrones’un (Taht Oyunları) süreleri tartışma konusu olan 8. final sezonunu bölüm tarihleri ve detayları belli oldu. İşte Game of Thrones'un final bölümleriyle ilgili yeni detayları...

 • Game of Thrones’un merakla beklenen final sezonundan yeni detaylar ortaya çıktı. HBO’nun yaptığı açıklamaya göre, final bölümlerinin yayın tarihleri ve tahmini süreleri şekillendi.
 • Buna göre Game of Thrones'un 8. sezon bölüm tarihleri ve süreleri şöyle olacak:

  1. Bölümü 14 Nisan’da yayınlanacak ve 54 dakikadan oluşacak


  2, Bölümü 21 Nisan’da yayınlanacak ve 58 dakikadan oluşacak


  3. Bölümü 28 Nisan’da yayınlanacak ve 1 saat 22 dakikadan oluşacak


  4. Bölümü 5 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak


  5. Bölümü 12 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak


  6. Bölümü 19 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

 • Game of Thrones 8. sezon bölümleri ABD'de 14 Nisan'da yayınlanacak? Peki Türkiye'de hangi kanalda ve hangi saatte seyredilebilecek?

 • HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. 30 Nisan’a kadar 1 No’lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika’da 14 Nisan’da yayınlanan dizi Türkiye saati ile 14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece, sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Dizinin tekrarı 15 Nisan akşamı olacak.

 • Game of Thrones'un final sezonunda, uzun zamandır beklenen büyük savaşa tanık olacağız. Cercei ile ejderhalarıyla Westeros’un yolunu tutan Daenerys karşı karşıya gelecek. Jon Snow, Daenerys ile güç birliği yaparken Night King ve acımasız ordusu güneye doğru ilerleyecek.

Bu Oku Kültür Sanat - NTV
 
Dünya
 
Eğitim
 
Ekonomi
 
Güncel
 
Kültür - Sanat
 
Magazin
 
Sağlık
 
Spor
 
Teknoloji
  İletişim
 Newsgo.NET

Mail : bilgi@newsgo.NET
Çalışma Saatleri: 8:30 - 17:30
  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Site Haritası Göster
  Newsgo.NET Hakkında

Newsgo.Net'de gösterilen haberler Türk Medyasında yer alan haberlerdir. Haberlerin tüm hakkı RSS kaynaklarından çekilen yayıncı kuruluşa aittir. Newsgo.Net'de yer alan fotoğraflar da haberin RSS ile çekildiği kaynakta yer alır. Newsgo.Net'de yer alan haberler yayıncı kuruluş tarafından istenildiğinde yayından kaldırılır. Haberlerde şahsınızı ilgilendiren bir konu olursa mahkeme kararıyla ilgili haberin silinmesini isteyebilirsiniz. Newsgo.Net sade tasarımı ile haber okumanızı kolaylaştırır.