Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı (EDHO bu hafta var mı?)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı (EDHO bu hafta var mı?)
: CNN Türk - Magazin Posted On: Nisan 13, 2020 Görünüm: 12600

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı (EDHO bu hafta var mı?)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı (EDHO bu hafta var mı?) - Son Dakika Magazin Haberleri


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı (EDHO bu hafta var mı?)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu 163. bölümde Alpaslan ve Hızır başta olmak üzere herkesin hedef alınacağını gösterdi. 14 Nisan 2020 Salı günü yeni bölümüyle ekrana gelecek dizide Alpaslan, dikkat edilmesi gerektiği yönünde uyarılarda bulunacak. İşte EDHO yeni bölüm fragmanı ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 163. bölümde yaşanacaklar…

EDHO fragman videosu Çakırbeyli ailesinin hedef alınarak silahlı saldırıların düzenleneceğini gösterdi. Eşkıya dizisinin yeni bölümünde saldırılar sonrası bir isim ağır yaralanacak. İşte 14 Nisan’da yayınlanacak bölümde yaşanacakların bir bölümü…

EDHO FRAGMAN VİDEOSU

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 163. BÖLÜM ÖZETİ

Nasuh'u tuzağa çeken Çakırbeylilerin planı kusursuz işlerken Façalılara yapılan saldırı elde edilecek zafere gölge düşürür. Kardeşinin acı çığlıklarına tanık olan Haşmet'in, Ömür ve İlyas ikilisinin en büyük hayalini yok etmek isteyenlerden alacağı intikam hızlı ve acılı olacaktır. Çakırbeyliler, Ceylan'dan gelen bilgiler doğrultusunda bir strateji belirlemeye çalışırken, Feyyaz'ın yeni işbirlikçileri daha önce hiç görülmemiş bir taktikle saldırıya geçmeyi hedeflemektedir.

Bunun için masayla ilgili araştırmalar yaparak bir şema oluşturmaya çalışırlar. Hızır'ın başında olduğu yapıda kimin hangi gücü temsil ettiğini ortaya çıkararak bir ölüm haritası çizecekler ve vakit kaybetmeden harekete geçeceklerdir. Oluşturdukları kara listenin başlarında yer alan bir ismin acı kaybı ise Kasaplar olarak anılan yeni düşmanın ilk zaferi olacaktır.

EDHO BU HAFTA VAR MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 14 Nisan’da yeni bölümüyle takipçileriyle buluşacak. Hem yeni bölüm tanıtımı hem de yayıncı kuruluşun yayın akışı bilgileri 163. bölümü doğruladı.

$ item.Title $

$ item.Title $ © $ item.Files[0].Sources[0] $

$ item.Title $

$ item.Title $

$ item.Title $

$ photo.Metadata.Title $

$ photo.Metadata.Title $

0%Ana Sayfaya Yönleniyorsunuz...

Demirören Tv Holding A.Ş. - CNN ™ CNN Inc. A WarnerMedia Company.
All Rights Reserved.

LG

MD

SM

XS

Bu Oku CNN Türk - Magazin
Kültür - Sanat

  Bize Ulaşın
  NewsGO.Net
Mail : bilgi@newsGO.NET
Çalışma Saatleri : 09:30 - 20:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Show site haritası
  NewsGO.Net Nedir

Newsgo.Net, Türk yazılı basınında yer alan haberleri yayınlamaktadır. Bu haberler, ilgili sitelerin RSS linkleri ile Newsgo.Net'te gösterilir. NewsGo.Net'te yer alan haberlerden, haberin çekildiği site sorumludur. NewsGo.Net herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Haberlerde adı geçen, kişi veya şirketler; NewsGO.Net'e mail atarak ilgili haberin silinmesini talep edebilirler.