NBA yıldızı Karl Anthony Towns'ın annesi corona vürüsü sebebiyle hayatını kaybetti

NBA yıldızı Karl Anthony Towns'ın annesi corona vürüsü sebebiyle hayatını kaybetti
: Sabah - Spor Posted On: Nisan 13, 2020 Görünüm: 12631

NBA yıldızı Karl Anthony Towns'ın annesi corona vürüsü sebebiyle hayatını kaybetti

NBA ekibi Minnesota Timberwolves'ın 24 yaşındaki pivotu Karl Anthony Towns'ın annesi Jacqueline Cruz, corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle 58 yaşında hayatını kaybetti.

Towns ailesinin sözcüsü tarafından Minnesota Timberwolves aracılığıyla yapılan açıklamada, Jacqueline Cruz'un 1 ayı aşkın süredir virüsle mücadele ettiği belirtildi.

Öte yandan Towns ailesinin bu zorlu süreçte özel hayatlarına saygı duyulması yönündeki talebi de vurgulandı.

Yıldız oyuncunun babası da corona virüsüne yakalanmış ve karantina altına alınmıştı. Ancak annesinin durumu her geçen gün kötüye gitmiş ve Mart ayında komaya girmişti.

Towns geçtiğimiz haftalarda konuyla ilgili yaptığı bir açıklamada insanları, virüsü ciddiye almaya ve evlerinde kalarak başkalarını korumaya davet etmişti.

Dünyaca ünlü sporculardan corona virüsüyle mücadeleye videolu destek Fenerbahçe Beko Medya Sorumlusu İlker Üçer'in corona virüsü test sonucu negatif çıktı

Bu Oku Sabah - Spor
Kültür - Sanat

  Bize Ulaşın
  NewsGO.Net
Mail : bilgi@newsGO.NET
Çalışma Saatleri : 09:30 - 20:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Show site haritası
  NewsGO.Net Nedir

Newsgo.Net, Türk yazılı basınında yer alan haberleri yayınlamaktadır. Bu haberler, ilgili sitelerin RSS linkleri ile Newsgo.Net'te gösterilir. NewsGo.Net'te yer alan haberlerden, haberin çekildiği site sorumludur. NewsGo.Net herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Haberlerde adı geçen, kişi veya şirketler; NewsGO.Net'e mail atarak ilgili haberin silinmesini talep edebilirler.