Kriz dayanışmayı gerektirir

Kriz dayanışmayı gerektirir

Kriz dayanışmayı gerektirir

10 Nisan 2020, Cuma

Türkiye Yayıncılar Birliği (TYB) sektör paydaşlarına dayanışma çağrısında bulundu.

Koronavirüs salgını sebebiyle yaşanan kriz sebebiyle birçok sektör gibi yayıncılık sektörünün zor durumda olduğunu belirterek şöyle bir açıklama yaptı: “Yaşanan kriz sebebi ile yayıncılık sektörü gibi birçok başka sektör de zor günler geçiriyor. İçinde bulunduğumuz durum dünyada ve ülkemizde her açıdan dayanışmayı gerektiriyor. Yayıncılık sektörü ve paydaşlarını bu dönemde dayanışmaya çağırıyor, bir an önce sağlıklı olacağımız günlerin gelmesi temennisi ile saygılarımızı sunuyoruz.” 

İstanbul – Yeni Asya

Okunma Sayısı: 433

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan haber ve yazıların tüm hakları Yeni Asya Gazetesi'ne aittir. Hiçbir haber veya yazının tamamı, kaynak gösterilse dahi özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haber veya yazının bir bölümü, alıntılanan haber veya yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

İlginizi çekebilir

Bu Oku Yeni Asya - Kültür Sanat
Kültür - Sanat

  Bize Ulaşın
  NewsGO.Net
Mail : bilgi@newsGO.NET
Çalışma Saatleri : 09:30 - 20:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Show site haritası
  NewsGO.Net Nedir

Newsgo.Net, Türk yazılı basınında yer alan haberleri yayınlamaktadır. Bu haberler, ilgili sitelerin RSS linkleri ile Newsgo.Net'te gösterilir. NewsGo.Net'te yer alan haberlerden, haberin çekildiği site sorumludur. NewsGo.Net herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Haberlerde adı geçen, kişi veya şirketler; NewsGO.Net'e mail atarak ilgili haberin silinmesini talep edebilirler.