2020 Grammy Ödülleri’nde Ozzy Osbourne sunuculuk yapacak

2020 Grammy Ödülleri’nde Ozzy Osbourne sunuculuk yapacak
: Sabah - Kültür Sanat Posted On: Ocak 23, 2020 Görünüm: 116

2020 Grammy Ödülleri’nde Ozzy Osbourne sunuculuk yapacak

DEVLER SAHNEDE

Türkiye saatiyle 26 Ocak'ı 27 Ocak'a bağlayan gece ABD'de düzenlenecek olan törenle sahiplerine verilecek. 62. Grammy Ödülleri için, ödülleri takdim etmek üzere sahneye Ozzy Osbourne'un yanı sıra Keith Urban, Stevie Wonder ve Shania Twain çıkacak. Ozzy Osbourne'un ünlü TV sunucusu olan eşi Sharon Osbourne da Grammy'de ödül sunumu yapacak.

GRAMMY PERFORMANSLARI

2020 Grammy Ödülleri'nde Demi Lovato, Ariana Grande ve Lizzo da sahne performansları sergileyecek. Grammy sunuculuğu haberi, Ozzy Osbourne'un Good Morning America programında parkinson hastalığına yakalandığını açıklamasının hemen üstüne geldi.

"2019 EN ACILI YILDI"

71 yaşındaki heavy metal şarkıcısı, eşi Sharon Osbourne ile katıldığı programda omurga ve boyun ameliyatları dahil bir yıl süren sağlık sorunları yaşadığını söylemesinin ardından, kendisine parkinson teşhisi koyulduğunu belirterek, 2019'un "hayatındaki en acılı yıl" olduğunu dile getirmişti.

Eşi Sharon Osbourne da Ozzy Osbourne'a koyulan ikinci evre parkinson teşhisinin "ölüm cezası olmadığını ancak vücuttaki bazı sinirleri etkilediğini" belirterek, hastalığın seyri sırasında "iyi günler kadar gerçekten kötü günlerin yaşandığını" ifade etmişti.

BUGÜN NELER OLDU

Bu Oku Sabah - Kültür Sanat
Kültür - Sanat

  Bize Ulaşın
  NewsGO.Net
Mail : bilgi@newsGO.NET
Çalışma Saatleri : 09:30 - 20:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Show site haritası
  NewsGO.Net Nedir

Newsgo.Net, Türk yazılı basınında yer alan haberleri yayınlamaktadır. Bu haberler, ilgili sitelerin RSS linkleri ile Newsgo.Net'te gösterilir. NewsGo.Net'te yer alan haberlerden, haberin çekildiği site sorumludur. NewsGo.Net herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Haberlerde adı geçen, kişi veya şirketler; NewsGO.Net'e mail atarak ilgili haberin silinmesini talep edebilirler.