Felipe Melo Galatasaray'a dönüyor mu?

Felipe Melo Galatasaray'a dönüyor mu?
: Cumhuriyet - Spor Haber Tarihi: Aralık 06, 2018 Görünüm: 56

Felipe Melo Galatasaray'a dönüyor mu?

Brezilya'da Palmeiras forması ile Brezilya'da şampiyon olan Felipe Melo'nun Galatasaray'a geri dönmesi adına sarı kırmızılı taraftarların sosyal medyada her geçen gün yoğun talebi ve isteği oluşmaya başladı.

Melo'nun yarım sezonluğuna Galatasaray forması giymesini sarı kırmızılı taraftarlar gündeme getirirken, Brezilyalı oyuncunun transfer durumu ile alakalı ise yönetim ile teknik heyetin bir tasarrufu olmadığı öğrenildi. Felipe Melo'nun Galatasaray'ın transfer gündeminde isminin yer almadığı ve 36 yaşındaki oyuncunun da sarı kırmızılı formayı giymesinin mümkün olmadığı belirtildi.

Felipe Melo'nun Palmeiras performansı

Felipe Melo Palmeiras formasıyla bu sezon oynadığı 29 maçta 2 gol attı, 1 asist yaptı. Brezilyalı futbolcu toplamda 37 maçta 2 gol, 2 asistlik performans sergiledi. 

Kaynak: Futbol Arena</span>

Haberin Devamı İçin Tıklayınız Cumhuriyet - Spor
  İletişim
  newsGO.net
Mail: bilgi@newsgo.net
Her Gün: 9:30 - 19:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Harita İçin Tıklayınız
  newsGO.net Hakkında

NewsGO.Net'te yayınlanan haberler, Türk yazılı basınında yer alan haberlerdir. Yayıncı kuruluş ve-veya haberde yer alan kişi(ler) istediği takdirde haber silinebilir. NewsGO.Net'te yayınlanan haberlerden, haberin "çekildiği" (RSS) kuruluş sorumludur. NewsGO.Net'de yayınlanan haberlerin kaynağı ilgili haberin altında yer almaktadır.