“Cağaloğlu nostaljisi” mağazamızda

“Cağaloğlu nostaljisi” mağazamızda
: Kültür Sanat - Yeni Asya Haber Tarihi: Şubat 09, 2019 Görünüm: 385

“Cağaloğlu nostaljisi” mağazamızda

Yeni Asya Cağaloğlu satış noktamız yeni konseptiyle bugün açılıyor.

Yeni Asya Cağaloğlu satış noktamız yeni konseptiyle bugün açılıyor. “Babıali nostaljisi” yaşatmayı hedefleyen satış noktamız, okuyucularımızın ve dostlarımızın buluşacağı bir mekân olarak tasarlandı.

İrtibatın arttırılması ve dostların biraraya gelmesi için önemli bir merkez olacak olan Cağaloğlu satış noktamız, aynı zamanda okuyucularızın yazarlarımız ile buluşmasına da imkân sağlayacak. Ayrıca Anadolu’daki olan satış noktalarımıza da numune olması beklenen buluşma merkezimiz bugün saat 14.30’da Cağaloğlu yokuşundaki yerinde hizmete açılacak. Bütün okuyucularımızı ve dostlarımızı bekleriz.

İstanbul - Yeni Asya

Fotoğraflar: ERHAN AKKAYA - Yeni Asya

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan haber ve yazıların tüm hakları Yeni Asya Gazetesi'ne aittir. Hiçbir haber veya yazının tamamı, kaynak gösterilse dahi özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haber veya yazının bir bölümü, alıntılanan haber veya yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Bu Oku Kültür Sanat - Yeni Asya
 
Dünya
 
Eğitim
 
Ekonomi
 
Güncel
 
Kültür - Sanat
 
Magazin
 
Sağlık
 
Spor
 
Teknoloji
  İletişim
 Newsgo.NET

Mail : bilgi@newsgo.NET
Çalışma Saatleri: 8:30 - 17:30
  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Site Haritası Göster
  Newsgo.NET Hakkında

Newsgo.Net'de gösterilen haberler Türk Medyasında yer alan haberlerdir. Haberlerin tüm hakkı RSS kaynaklarından çekilen yayıncı kuruluşa aittir. Newsgo.Net'de yer alan fotoğraflar da haberin RSS ile çekildiği kaynakta yer alır. Newsgo.Net'de yer alan haberler yayıncı kuruluş tarafından istenildiğinde yayından kaldırılır. Haberlerde şahsınızı ilgilendiren bir konu olursa mahkeme kararıyla ilgili haberin silinmesini isteyebilirsiniz. Newsgo.Net sade tasarımı ile haber okumanızı kolaylaştırır.