Kuruluş Osman bugün neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman bugün neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman?
: CNN Türk - Magazin Posted On: Ocak 01, 2020 Görünüm: 159

Kuruluş Osman bugün neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman bugün neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? - Son Dakika Magazin Haberleri

Son Güncelleme:

Kuruluş Osman bugün neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman izleyicileri nefeslerini tutup yeni bölümün ne zaman başlayacağını merak ediyor. Ancak yeni bölüm bugün ekrana gelmiyor. Peki, Kuruluş Osman 7. bölüm ne zaman başlayacak? Kuruluş Osman bugün neden yok? İşte, merak edilen detaylar…

Kuruluş Osman bugün neden yok? Nefeslerini tutup yeni bölümün başlaması için nefesini tutanlar ekranda yeni bölümü göremeyince bu sorunun cevabını araştırmaya başladı. Peki, Kuruluş Osman neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm yani 7. bölüm ne zaman? İşte, merak edilen detaylar…

KURULUŞ OSMAN NEDEN YOK?

Kuruluş Osman birçok dizi gibi yılbaşı haftası olduğu için bugün ekrana gelmeyecek. Yedinci bölümün ne zaman yayınlanacağı bilinmese de yeni bölümün haftaya saat Çarşamba günü yani 8 Ocak günü yayınlanması bekleniyor.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Osman, Bala Hatun'un şifasını Yannis'in elinden alıp Kulucahisar Kalesi'nin arkasındaki gizli el olan Yannis'i teşhir etmiştir. Üzerindeki cinayet suçlamasından da aklanan Osman, Dündar Bey ile yarım kalan hesabını da tamamlamıştır. Ancak Edebalı, Osman'ın bazı hareketlerinden hoşnut değildir. Osman, Edebalı ile konuşmak istediğinde obada olmadığını fark eder ve onu bulmak için gizli mekâna gider. Ancak Osman'ı karşılayan kişi, Yannis'in ta kendisidir. Osman ile Yannis'in buluşması ne sonuçlar doğuracaktır? Obaya gelen Selcan Hatun ile Zöhre Hatun arasında nasıl bir gerilim yaşanacaktır? Osman, Edebalı'yı bulabilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Yannis'in idamına göz yumacak mıdır? Yarenlerini kaybeden Edebalı, nasıl bir yol izleyecektir? Osman ile Edebalı'nın yolları tekrar ne zaman kesişecektir?

$ item.Title $

$ item.Title $ © $ item.Files[0].Sources[0] $

$ item.Title $

$ item.Title $

$ item.Title $

$ photo.Metadata.Title $

$ photo.Metadata.Title $

0%Ana Sayfaya Yönleniyorsunuz...

Demirören Tv Holding A.Ş. - CNN ™ CNN Inc. A WarnerMedia Company.
All Rights Reserved.

LG

MD

SM

XS

Bu Oku CNN Türk - Magazin
Kültür - Sanat

  Bize Ulaşın
  NewsGO.Net
Mail : bilgi@newsGO.NET
Çalışma Saatleri : 09:30 - 20:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Show site haritası
  NewsGO.Net Nedir

Newsgo.Net, Türk yazılı basınında yer alan haberleri yayınlamaktadır. Bu haberler, ilgili sitelerin RSS linkleri ile Newsgo.Net'te gösterilir. NewsGo.Net'te yer alan haberlerden, haberin çekildiği site sorumludur. NewsGo.Net herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Haberlerde adı geçen, kişi veya şirketler; NewsGO.Net'e mail atarak ilgili haberin silinmesini talep edebilirler.