James Cameron Avatar sorularını ustaca geçiştirdi

James Cameron Avatar sorularını ustaca geçiştirdi
: Kültür Sanat - NTV Haber Tarihi: Şubat 09, 2019 Görünüm: 449

James Cameron Avatar sorularını ustaca geçiştirdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Cameron, Türkiye'de 15 Şubat'ta vizyonga girecek Alita: Battle Angel'ın (Alita: Savaş Meleği) bir gösteriminde gazetecilerin Avatar hakkındaki ısralı soruluranı cevapladı. 

Avatar 2'nin basına sızan resmi isimleri arasında Avatar: The Way of Water, Avatar: The Seed Bearer, Avatar: The Tulkun Rider ve Avatar: The Quest for Eywa gibi farklı olasılıklar konuşuluyor sorusuna "Bu isimleri onaylayamam ya da reddedemem. Hepsi doğru, ama size söyleyebileceğimiz tek şey şu: Bu isimlerin filmin adı olma olasılığı bulunuyor. Ancak son karar henüz verilmedi" diye cevap verdi.

Avatar devam filminin oyuncu kadrosunda Guardians of The Galaxy ve Marvel Sinematik Evreni'nin Gamora'sı, Zoe Saldana, Terminatör Kurtuluş, Titanların Savaşı gibi filmleriyle tanıdığımız Sam Worthington, Alien filmiyle herkesin aklına kazınan Sigourney Weaver, Don't Breathe, Tombstone gibi filmlerden tanıdığımız usta oyuncu Stephen Lang, Cameron ile birlikte Titanic'te birlikte çalışma imkanı yakalayan Oscar ödüllü başarılı oyuncu Kate Winslet, Er Ryan'ı Kurtarmak, Sky Captain ve Yarını Kurtarmak, Boiler Room, Sneaky Pete gibi yapımlardan tanıdığımız Giovanni Ribisi, Sopranos ve Nurse Jackie'den tanıdığımız ödüllü oyuncu Edie Falco, Oona Chaplin ve Cliff Curtis oluyor.

Bu Oku Kültür Sanat - NTV
 
Dünya
 
Eğitim
 
Ekonomi
 
Güncel
 
Kültür - Sanat
 
Magazin
 
Sağlık
 
Spor
 
Teknoloji
  İletişim
 Newsgo.NET

Mail : bilgi@newsgo.NET
Çalışma Saatleri: 8:30 - 17:30
  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Site Haritası Göster
  Newsgo.NET Hakkında

Newsgo.Net'de gösterilen haberler Türk Medyasında yer alan haberlerdir. Haberlerin tüm hakkı RSS kaynaklarından çekilen yayıncı kuruluşa aittir. Newsgo.Net'de yer alan fotoğraflar da haberin RSS ile çekildiği kaynakta yer alır. Newsgo.Net'de yer alan haberler yayıncı kuruluş tarafından istenildiğinde yayından kaldırılır. Haberlerde şahsınızı ilgilendiren bir konu olursa mahkeme kararıyla ilgili haberin silinmesini isteyebilirsiniz. Newsgo.Net sade tasarımı ile haber okumanızı kolaylaştırır.