Bu gişede bilet yok

Bu gişede bilet yok
: Kültür Sanat - NTV Haber Tarihi: Şubat 09, 2019 Görünüm: 450

Bu gişede bilet yok

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şener Şen 14 yıl sonra tiyatro sahnesine daha önce de rol aldığı Zengin Mutfağı ile döneceği için heyecanlıydı. Bizim Gece Gündüz canlı yayınına ilk oyunun ardından katılmaya karar verdi. İşini sahiplenen bir oyuncunun kararına saygı duyduk. Prömiyere katılan misafirlerin ağzından hep aynı cümleyi duydum: Bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim! Şener Şen’in varlığının yanı sıra Vasıf Öngören’in kaleminin inceliği ile genç oyuncuların başarılı performansları da seyircisi etkilemişti. DasDas’ın yeni ve büyük salonunda oynanan “Zengin Mutfağı” 2 aydır kapalı gişe mutluluğunu yaşıyor.

ZENGİN MUTFAĞI YENİDEN SAHNEDE - VİDEO

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DON KIŞOT’UM BEN

Ozan Güven’i tiyatro sahnesinde gördüğümüz an, yüzyıllar önce yaşanmış gibi. Ona ve seyirciye de öyle gelmiş olacak ki Baba Sahne’de ilk günden beri oturacak yer bulunmuyor. Şener Şen gibi 14 yıl sonra tiyatro sahnesine dönen Ozan Güven çılgın asilzade Don Kişot’a, Günay Karacaoğlu ise silahtarı Sancho Panza’ya hayat veriyor.

Bu muhteşem ikilinin yanı sıra oyunda; Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Nur Erkul, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğulları, Enis Aybar, İbrahim Aladağ, Tuğba Eskicioğlu ve Kamran Velicanov rol alıyor. Size bir de iyi haberim var. Oyun, 9-10 Şubat’ta UNIQ Hall’de, 19 Şubat’ta ise Zorlu PSM’de ek oyunlarla tiyatroseverlerle buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ALICE MÜZİKALİ
Alice Müzikali’ne internet üzerinden bilet almak isterseniz karşılaşacağınız kelimeler şunlar: Daha sonra tekrar deneyin ve tükendi! Böyle böyle, yaz aylarına kadar gidiyorsunuz. Ya da birinin hayatında öyle bir dönüm noktası yaşanıyor ki, oyuna gitmekten vazgeçiyor ve siz o boşluğu yakalayıp derhal bilete konuyorsunuz. Yani müzikale bilet bulmak, tıpkı Alice masalı gibi imkansızlıklarla dolu.

Serdar Biliş’in yönetmenliği, Beyhan Murphy’nin koreografisi, Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar’ın oyunculukları daha ilk temsilin ardından dilden dile dolaşmaya başladı.

DÜNYADA KARŞILAŞMIŞ GİBİ
Berkun Oya’nın yazıp yönettiği Dünyada Karşılaşmış Gibi ülkenin en iyi oyuncularını dünya gözüyle bir arada görmemizi sağladı. Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Fatih Artman, Okan Yalabık, Öner Erkan, Serkan Keskin ve Settar Tanrıöğen’in yer aldığı oyun 20 Kasım 2018’de Volkswagen Arena’da prömiyerini yaptı.

DÜNYADA KARŞILAŞMIŞ GİBİ OYUNU ANLATTI- VİDEO

Biletler saatler içinde tükendi. 2019’un ilk ayında aynı mekanda 3 gece daha kapalı gişe sahnelenen oyunun 24 Şubat’taki biletleri de tükendi. Tek dileğim ömrünüz tükenmeden oyunu izlemeniz.

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus

Cem Yılmaz'ın yeni gösterisi CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus biletleri saat 11:00'da satışa çıkıp saat 12:00’da tükenince, insan Cem Yılmaz’ın gerçekten diamond, elit ve platinum olduğunu düşünüyor. Filmleri tartışılabilir ancak stand up işleri konusunda en azından benim kimseyle tartışmaya niyetim yok. TİM Maslak Show Center’da sahne alacak Yılmaz’ın Mart ayındaki tüm biletleri tükendi.

Bu Oku Kültür Sanat - NTV
 
Dünya
 
Eğitim
 
Ekonomi
 
Güncel
 
Kültür - Sanat
 
Magazin
 
Sağlık
 
Spor
 
Teknoloji
  İletişim
 Newsgo.NET

Mail : bilgi@newsgo.NET
Çalışma Saatleri: 8:30 - 17:30
  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Site Haritası Göster
  Newsgo.NET Hakkında

Newsgo.Net'de gösterilen haberler Türk Medyasında yer alan haberlerdir. Haberlerin tüm hakkı RSS kaynaklarından çekilen yayıncı kuruluşa aittir. Newsgo.Net'de yer alan fotoğraflar da haberin RSS ile çekildiği kaynakta yer alır. Newsgo.Net'de yer alan haberler yayıncı kuruluş tarafından istenildiğinde yayından kaldırılır. Haberlerde şahsınızı ilgilendiren bir konu olursa mahkeme kararıyla ilgili haberin silinmesini isteyebilirsiniz. Newsgo.Net sade tasarımı ile haber okumanızı kolaylaştırır.