Zac Efron, Selena Gomez'i takibe aldı (Aşk iddiası)

Zac Efron, Selena Gomez'i takibe aldı (Aşk iddiası)
: Güncel - NTV Haber Tarihi: Şubat 09, 2019 Görünüm: 379

Zac Efron, Selena Gomez'i takibe aldı (Aşk iddiası)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz eylülde  sosyal medyaya ara veren ünlü şarkıcı Selena Gomez, 4 ay aradan sonra yeni paylaşımları ile sosyal medyadaki sessizliğini bozdu. 31 yaşındaki Zac Efron'un Instagram'da şarkıcıyı takip etmeye başlaması yeni bir ilişki dedikodusuna yol açtı.

Selena Gomez'in yakınları Justin Bieber'ın evlenmesiyle kalbi uzun süredir kırık olan 36 yaşındaki şarkıcının aşka yeniden bir şans vermeye hazırlandığını söylüyor.

Gomez Instagram'a döndükten sonra “Geçen yıl kesinlikle iç sesini dinleme, zorluklar ve büyüme yılı oldu. Size kim olduğunuzu ve nelerin üstesinden gelebileceğinizi gösteren zorluklardı bunlar. Bana güvenin, hiç kolay değildi, ama olduğum kişi ile gurur duyuyorum ve önümüzdeki yıl için sabırsızlanıyorum. Hepinizi seviyorum” mesajını yazmıştı. 

Bu Oku Güncel - NTV
 
Dünya
 
Eğitim
 
Ekonomi
 
Güncel
 
Kültür - Sanat
 
Magazin
 
Sağlık
 
Spor
 
Teknoloji
  İletişim
 Newsgo.NET

Mail : bilgi@newsgo.NET
Çalışma Saatleri: 8:30 - 17:30
  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Site Haritası Göster
  Newsgo.NET Hakkında

Newsgo.Net'de gösterilen haberler Türk Medyasında yer alan haberlerdir. Haberlerin tüm hakkı RSS kaynaklarından çekilen yayıncı kuruluşa aittir. Newsgo.Net'de yer alan fotoğraflar da haberin RSS ile çekildiği kaynakta yer alır. Newsgo.Net'de yer alan haberler yayıncı kuruluş tarafından istenildiğinde yayından kaldırılır. Haberlerde şahsınızı ilgilendiren bir konu olursa mahkeme kararıyla ilgili haberin silinmesini isteyebilirsiniz. Newsgo.Net sade tasarımı ile haber okumanızı kolaylaştırır.