Çukur dizisinden güldüren Game of Thrones göndermesi!

Çukur dizisinden güldüren Game of Thrones göndermesi!
: Magazin - Cumhuriyet Haber Tarihi: Şubat 08, 2019 Görünüm: 192

Çukur dizisinden güldüren Game of Thrones göndermesi!

Çukur dizisinin 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni planını açıklayan Yamaç'ın Game of Thrones dizisine gönderme yapması dikkat çekti.

Çukur dizisinin 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölüm fragmanında Karakuzular Çukur'u geri almak için harekete geçiyor. Koçovalılar ise Karakuzular'ın planını öğreniyor.

Meliha ise İdris'i artık mahallesine geri dönmeye ikna ediyor. Çukur yeni bölümde, Yamaç Çeto'ya 'Siz bizim daha ne kadar deli olduğumuzu görmediniz' sözü dikkat çekiyor. Yeni planını açıklayan Yamaç'ın Game of Thrones dizisine gönderme yapması da dikkat çekti.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un heyecanla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı.

“KARAKUZULAR ÇUKUR’A GERİ DÖNÜYOR!”
İdris’ten Karakuzuların Çukur’a döneceğini öğrenen Cumali’nin sinirlerine hakim olamadığı, Kemal’in ağabeyi Metin’e gözyaşları içinde hesap sorduğu tanıtımda Meliha’nın, İdris’e desteği dikkat çekiyor.

Çeto’nun karşısına çıkan Yamaç’ın “Sen bizim kolumuzu kanadımızı kırdın ama biz iyileştik. Biz Çukur’dayız, Koçovalılar Çukur’da Çeto ve sen bizim daha ne kadar deli olduğumuzu görmedin!” sözleriyle meydan okuduğu anlar heyecanı yükseltiyor.

Bu Oku Magazin - Cumhuriyet
 
Dünya
 
Eğitim
 
Ekonomi
 
Güncel
 
Kültür - Sanat
 
Magazin
 
Sağlık
 
Spor
 
Teknoloji
  İletişim
 Newsgo.NET

Mail : bilgi@newsgo.NET
Çalışma Saatleri: 8:30 - 17:30
  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Site Haritası Göster
  Newsgo.NET Hakkında

Newsgo.Net'de gösterilen haberler Türk Medyasında yer alan haberlerdir. Haberlerin tüm hakkı RSS kaynaklarından çekilen yayıncı kuruluşa aittir. Newsgo.Net'de yer alan fotoğraflar da haberin RSS ile çekildiği kaynakta yer alır. Newsgo.Net'de yer alan haberler yayıncı kuruluş tarafından istenildiğinde yayından kaldırılır. Haberlerde şahsınızı ilgilendiren bir konu olursa mahkeme kararıyla ilgili haberin silinmesini isteyebilirsiniz. Newsgo.Net sade tasarımı ile haber okumanızı kolaylaştırır.