İFD'de “Onur Özkaya ve Arkadaşları”

İFD'de “Onur Özkaya ve Arkadaşları”
: Kültür Sanat - Cumhuriyet Haber Tarihi: Şubat 09, 2019 Görünüm: 449

İFD'de “Onur Özkaya ve Arkadaşları”

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın kontrbas grup şefi Onur Özkaya, genç arkadaşlarıyla büyük bölümü ülkemizde ilk kez seslendirilecek yapıtlarla izleyici karşısına çıkacak. Ceylan Ölmez (Keman), Emir Kemancı (Viyola), “Barış İçin Müzik” topluluğuyla ilk kez sahneye çıkmış olan ve eğitimine halen MSGSÜ konservatuvarında devam eden Yunus Altıkanat (Viyolonsel) ve Onur Özkaya (Kontrbas), Sperger, Vanhal, Hoffmeister ve Haydn’ın yaylılar için bestelediği yapıtları seslendirecekler.

Konser öncesinde “Sesli Program Notaları” ile Alp Altıner, seslendirilecek yapıtlar ve yaylı çalgıların tarihi hakkında kısa açıklamalarda bulunacak. Biletler Biletix’den ya da konser öncesinde salon girişinden alınabilir.

Bu Oku Kültür Sanat - Cumhuriyet
 
Dünya
 
Eğitim
 
Ekonomi
 
Güncel
 
Kültür - Sanat
 
Magazin
 
Sağlık
 
Spor
 
Teknoloji
  İletişim
 Newsgo.NET

Mail : bilgi@newsgo.NET
Çalışma Saatleri: 8:30 - 17:30
  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Site Haritası Göster
  Newsgo.NET Hakkında

Newsgo.Net'de gösterilen haberler Türk Medyasında yer alan haberlerdir. Haberlerin tüm hakkı RSS kaynaklarından çekilen yayıncı kuruluşa aittir. Newsgo.Net'de yer alan fotoğraflar da haberin RSS ile çekildiği kaynakta yer alır. Newsgo.Net'de yer alan haberler yayıncı kuruluş tarafından istenildiğinde yayından kaldırılır. Haberlerde şahsınızı ilgilendiren bir konu olursa mahkeme kararıyla ilgili haberin silinmesini isteyebilirsiniz. Newsgo.Net sade tasarımı ile haber okumanızı kolaylaştırır.