Prens Uslanacak gibi durmuyor

Prens Uslanacak gibi durmuyor
: Dünya - Sabah Haber Tarihi: Şubat 09, 2019 Görünüm: 383

Prens Uslanacak gibi durmuyor

Suud veliaht prensi akıllanacak gibi görünmüyor. Kaşıkçı cinayeti sonrası yaşadığı bunalım da kendine ders olmadı. Bunca başarısızlık sonrası haline hareketine biraz çeki düzen vermesini beklersiniz.

Ama yok! Şımarık prens hâlâ saldırgan tavrını sürdürüyor.

BM ile işbirliği yapmaktan kaçtığı yetmezmiş gibi Türkiye düşmanlığına da devam ediyor. Suriye'de Türkiye'nin önünü kesmeye çalışmakla meşgul.
Arap gücü oluşturacakmış.

Kuzey Suriye'de güvenli bölgeye katkı sunacakmış.

"Sen önce kendi işine bak" demek lazım böylelerine.

Ancak bu tipler hatalarını görmek yerine yeni hatalarla bunları atlatabileceğini zanneder. Küstah tavrı her halinden belli oluyor. Ama içi öyle boş ve eli öyle zayıf ki, komik duruma düşmekten öteye geçemiyor.

Uluslararası kamuoyu önünde ciddi bir meşruiyet sorunu yaşıyor olmasına rağmen, hâlâ kendini Batılı devletlerin her istediğini yapabilen şımarık çocuğu gibi görüyor.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

BUGÜN NELER OLDU

Bu Oku Dünya - Sabah
 
Dünya
 
Eğitim
 
Ekonomi
 
Güncel
 
Kültür - Sanat
 
Magazin
 
Sağlık
 
Spor
 
Teknoloji
  İletişim
 Newsgo.NET

Mail : bilgi@newsgo.NET
Çalışma Saatleri: 8:30 - 17:30
  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Site Haritası Göster
  Newsgo.NET Hakkında

Newsgo.Net'de gösterilen haberler Türk Medyasında yer alan haberlerdir. Haberlerin tüm hakkı RSS kaynaklarından çekilen yayıncı kuruluşa aittir. Newsgo.Net'de yer alan fotoğraflar da haberin RSS ile çekildiği kaynakta yer alır. Newsgo.Net'de yer alan haberler yayıncı kuruluş tarafından istenildiğinde yayından kaldırılır. Haberlerde şahsınızı ilgilendiren bir konu olursa mahkeme kararıyla ilgili haberin silinmesini isteyebilirsiniz. Newsgo.Net sade tasarımı ile haber okumanızı kolaylaştırır.