Ömür Gedik'ten Ferhat Göçer-Yağmur Göçer açıklaması!

Ömür Gedik'ten Ferhat Göçer-Yağmur Göçer açıklaması!
: CNN Türk - Magazin Haber Tarihi: Kasım 16, 2018 Görünüm: 81

Ömür Gedik'ten Ferhat Göçer-Yağmur Göçer açıklaması!

Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programında şarkıcı Ferhat Göçer’in kızı Yağmur Göçer'in anlattıkları olay olmuştu.

Yağmur Göçer, "Bir baba kızını, 8,5 ay neden aramaz, ben ona ne yaptım?" sözleriyle, babasına olan sitemini dile getirmişti.

Kızının açıklamalarının ardından Ferhat Göçer geçen çarşamba günü basın toplantısı yapacağını duyurmuştu sonra da iptal etmişti.

'Baba ile kız arasına kimse girmesin'

Ferhat Göçer ve kızı Yağmur arasında geçen gerginlik haberleri hakkında konuşan Ömür Gedik ''Ben bu konu hakkında konuşmayacağım ama şunları söyleyeyim, baba ile kız arasına kimse girmesin siz de, biz de kimse girmesin bence, bu tarz ailevi meseleler kendi aralarında çözüleceğine inanıyorum. Zaten bu yönde de bir yazılı açıklaması oldu Ferhat'ın.'' ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız CNN Türk - Magazin
  İletişim
  newsGO.net
Mail: bilgi@newsgo.net
Her Gün: 9:30 - 19:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Harita İçin Tıklayınız
  newsGO.net Hakkında

NewsGO.Net'te yayınlanan haberler, Türk yazılı basınında yer alan haberlerdir. Yayıncı kuruluş ve-veya haberde yer alan kişi(ler) istediği takdirde haber silinebilir. NewsGO.Net'te yayınlanan haberlerden, haberin "çekildiği" (RSS) kuruluş sorumludur. NewsGO.Net'de yayınlanan haberlerin kaynağı ilgili haberin altında yer almaktadır.