Star Wars dizisi The Mandalorian'ın ikinci başrolü belli oldu

Star Wars dizisi The Mandalorian'ın ikinci başrolü belli oldu
: NTV - Kültür-Sanat Haber Tarihi: Kasım 15, 2018 Görünüm: 47

Star Wars dizisi The Mandalorian'ın ikinci başrolü belli oldu

ntv.com.tr

Star Wars filminin televizyon dizisi uyarlaması olan The Mandalorian’ın ikinci başrol oyuncusu Gina Carano oldu.

  • Star Wars filminin televizyon dizisi uyarlaması olan The Mandalorian’ın ikinci başrolü Amerikalı oyuncu Gina Carano oldu.

  • Aynı zamanda fitness modeli ve karma dövüş ustası da olan 36 yaşındaki oyuncu, daha önce Deadpool, Hızlı ve Öfkeli 6, American Gladiators gibi filmlerde rol almıştı.

  • Dizinin ilk başrol oyuncusu olarak Game of Thrones ve Narcos’taki rolleriyle hafızalarda yer edinen Pedro Pascal’ı adı açıklanmıştı.

  • Jon Favreau’nu kaleme aldığı The Mandalorian dizisi, Disney’in yayın hayatına yeni başlayacak Disney+ kanalında gösterilecek.

  • Disney, yeni diziyi Star Wars: Klon Savaşları ve Star Wars Asiler adlı dizilerin yönetmeni Dave Filoni’nin yöneteceğini duyurdu.

  • The Mandalorian’ın ardından bir diğer Star Wars dizisi, Rogue One Bir Star Wars Hikayesi’nin öncesinde yaşananları ele alacak. Rogue One filminde Cassian Andor rolünü canlandıran Diego Luna dizide de yine aynı rolde olacak.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız NTV - Kültür-Sanat
  İletişim
  newsGO.net
Mail: bilgi@newsgo.net
Her Gün: 9:30 - 19:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Harita İçin Tıklayınız
  newsGO.net Hakkında

NewsGO.Net'te yayınlanan haberler, Türk yazılı basınında yer alan haberlerdir. Yayıncı kuruluş ve-veya haberde yer alan kişi(ler) istediği takdirde haber silinebilir. NewsGO.Net'te yayınlanan haberlerden, haberin "çekildiği" (RSS) kuruluş sorumludur. NewsGO.Net'de yayınlanan haberlerin kaynağı ilgili haberin altında yer almaktadır.