Ali Koç'un Aykut Kocaman pişmanlığı

Ali Koç'un Aykut Kocaman pişmanlığı
: Sabah - Spor Haber Tarihi: Ekim 03, 2018 Görünüm: 51

Ali Koç'un Aykut Kocaman pişmanlığı

Comolli; yerli hoca ile sıkıntı yaşamamak için yabancı bir isimle devam etmek istiyor
Yanal; Nisan ayındaki şampiyonluğu ile taraftarı arkasına almış durumda
Kocaman; ve yönetimdeki bazı isimler tarafından öne çıkarılıyor

Fenerbahçe'de Phillip Cocu, Spartak Trnava ve Başakşehir maçlarında takımın başında olacak. Burada alınacak sonuçlar, Hollandalı teknik adamın geleceğini belirleyecek. Milli takım arasında bir teknik direktör değişikliği yaşanabilir. yönetimi ve camiasında yeni dönem için B planı hazırlıkları sürüyor. Yeni teknik direktör için 3 farklı cephe oluşmuş durumda:

COMOLLİ'NİN TERCİHİ FRANSIZ
YERLI bir teknik adamla çalışma konusunda sıkıntı yaşayabileceği için yine bir yabancı hoca ile devam etmek istiyor. Bu kez Fransız bir teknik adamı göreve getirip daha uyumlu çalışma ortamı sağlayacağına inanıyor. Ancak bu fikri yönetim katında henüz çok fazla destek bulmuş değil.

YANAL 'GELİRİM' ONAYI VERDİ
FENERBAHÇE'YI şampiyon yapan son teknik adam apoleti en büyük avantajı. Nisan ayında takılan bu apolet taraftarı arkasına almasını sağladı. Yönetimde Ersun Yanal'a sıcak bakan bir cephe olsa da çoğunluk olduğu söylenemez. Aracılar vasıtasıyla nabız yoklandı, 'onay' alındı. Cocu gittiği anda masadakilerden biri olacak

'KOCAMAN'DA HATA YAPTIK'
HAZIRAN ayında taraftar tepkisi nedeniyle gönderildi. Ancak Ali Koç'un bazı dostlarına "O konuda hata yaptık" dediği ifade ediliyor. Yönetim içinde Ali Koç'un da içinde bulunduğu bazı isimler "" fikrine sıcak bakıyor. Ancak Cocu konusunda henüz net karar yok ve yeni isim yönetimde konuşulmadı.

KOÇ: YOLLARI AYIRMAKTA TEREDDÜT ETMEYIZ
F.BAHÇE Dergisi'nin Ekim sayısında Başkan Ali Koç önemli konulara değindi. Taraftarlara yaşattıkları üzüntü, mutsuzluk ve umutsuzluk duyguları nedeniyle mahcubiyet içinde olduklarını belirten Koç, "İnanarak yaptığımız hamlelerin karşılığını alamadığımızda, geri adım atmamak adına ısrarcı olmayacağımızı; her ne konuda olursa olsun F.Bahçe için doğru olduğunu düşündüğümüz kararı, olması gereken yerde ve zamanda alacağımızı, gerektiğinde kimseyle yolları ayırmak konusunda da tereddüt etmeyeceğimizi herkesin bilmesini isterim" dedi.

BUGÜN NELER OLDU

Haberin Devamı İçin Tıklayınız Sabah - Spor
  İletişim
  newsGO.net
Mail: bilgi@newsgo.net
Her Gün: 9:30 - 19:30

  Bizi Takip Edin
Site Haritası
Harita İçin Tıklayınız
  newsGO.net Hakkında

NewsGO.Net'te yayınlanan haberler, Türk yazılı basınında yer alan haberlerdir. Yayıncı kuruluş ve-veya haberde yer alan kişi(ler) istediği takdirde haber silinebilir. NewsGO.Net'te yayınlanan haberlerden, haberin "çekildiği" (RSS) kuruluş sorumludur. NewsGO.Net'de yayınlanan haberlerin kaynağı ilgili haberin altında yer almaktadır.